טכנאי מחשבים אמין לבית או לעסק - הממליצים שלנו

נתקעתי בערב החג עם מחשב קורס, ללא גיבוים ועבודת דוקטוראט בסכנה. קוסטה הגיע תוך שעתיים, איתר את התקלה בחומרה (לוח האם). הוא הציע שאשתמש באחריות המחשב, אך העדפתי בסופו של דבר למסור לידיו את המחשב לתיקון והחלפת לוח האם. הוא גיבה את כל החומר ותוך יומיים המחשב חזר אלי, כמו חדש. בהחלט מדובר בשירות מעולה ואישי, ובמחיר סביר והולם. אילן אבירם

ברצוני להודות מאד מאד על השירות היוצא דופן שקיבלתי היום מקונסטנטין, טכנאי מחשבים, שגם פתר לי את בעיית התקשורת שהיתה לי, גילה אורח רוח וסבלנות רבים, יש לציין שאני לא כל כך שולטת עדיין ברזי המחשב ולמרות זאת, ההסבר ים שלו היו מדוייקים עד כדי שאפילו אדם מבוגר ובלתי מנוסה כמוני הצלחתי לעקוב אחרי ההוראות. גישתו הסובלנית היא באמת יוצאת דופן ועל כך תודה רבה , כן ירבו. בברכה אלונה מגידו

לכבוד קוסטה, טכנאי מחשבים. רציתי למסור את תודתי לבחור לקוסטה, השירות והיחס של שלו היו יוצאי דופן מגדר הרגיל.
כולם יכולים לקחת דוגמה מהבחור הזה. יישר כוח. בברכה, יוני.

לא מזמן התבקשתי לערוך חוות דעת ספיכיאטרית לגבי אדם שמוסד ציבורי או חצי ציבורי כלשהו עשה לו. הטענה הייתה שהמוסד הזה התנכל לו או עשה מהלך לא הוגן דבר שמשפיע על חייו. זה לא נושא הפוסט אך ההקדמה עקרונית להבנת ההמשך.
חוות הדעת הזו הוכנה במהלך משפר ימים ולאחר הערכה ועיון קפדניים בספרות המקצועית. לאחר שהכנתי אותה וערכתי אותה באופן סופי קרה אסון. המחשב שלי קרס, ויחד עימו נעלמו או נפגעה היכולת שלי לגשת אל הקבצים ההם. ניסיונות שלי לתקן את המצב לא ממש הצליחו.
חיפשתי טכנאי מחשבים שיעזור לי בעניין הזה ואכן הצלחתי. הטכנאי הזה אמנם מתגורר בתל אביב אך התברר שהוא גם עורך ביקורי בית. קוסטה, הטכנאי, הגיע לאחר כ 40 דקות מרגע שדיברתי איתו ולאחר שהתנצל כמה פעמים על המחיר שהוא עומד לגבות, הסכמתי לעסקה ואכן התייצב במהירות רבה.
לאחר ניסיונות שונים מצידו לתקן את המחשב התברר שהדיסק הקשיח כבר לא קשיח אלא רך מאוד. הבעיה היא שהוא לא מגיב לניסיונותינו לדבר עימו ולא עוזר שום דבר כולל ניסיונות להבטיח שידוך ראוי. דבר אחד בכל זאת הצליח. הקובץ שהייתי אמור להגיש למחרת היום עבור אותה חוות דעת שהזכרתי בתחילת המאמר נמצא הטכנאי מחשבים הצליח לשחזר אותו.
קשה להשיג טכנאי מחשבים בשבת אך המאמץ היה כדאי. הטכנאי, שמו קוסטה.
ד”ר שם דוד, פסיכיאטר.
מאמרים / תקלות נפוצות

מחשב לא עולה
מחשב לא נדלק
מחשב נכבה באמצע עבודה
מחשב לא גולש באינטרנט
אין קול במחשב
מחשב עושה אתחול באמצע עבודה
מחשב לא מגיב, זז בקושי
Outlook לא מקבל/שולח דואר
Outlook לא שולח/פותח קבצים מצורפים
דפדפן לא פותח אתרים מאובטחים
דפדפן לא מגיב, זז בקושי
דפדפן נסגר לבד באמצע גלישה
מדפסת לא מדפיסה
אנטי וירוס לא מתעדכן
eMule לא מוריד כלום
נעלמה תוכנת הגנה - מחשב נמצא בסיכון
דף הבית השתנה למשהו אחר
נגמר מקום בכונן קשיח
נמחקו קבצים חשובים

Contact

טכנאי מחשבים עד הבית
תל אביב והסביבה
PC-2000.NET

E-mail: technaipc2000@gmail.com
Tel.: 054-9779007