עיצוב חדרי ילדים יכול להיות משימה לא פשוטה

ננסה בכל מקרה להבין מה בדיוק אנחנו רוצים לראות על הקיר בחדר הילדים שלנו.

אם אתם מחפשים עבודה מקצועית ואיכותית, אנו, במדריך עיצוב פנים, מציעים לכם לפנות לצייר או ציירת מומחים בתחום, עם ניסיון בביצוע ציורי קיר חדרי ילדים. ניתן למצוא מבחר ציירים וציירות בתחום ציורי הקיר באמצעות האינטרנט. בקשו תיק עבודות – צפו בתמונות מציורי קיר קודמים וראו עם העבודה אכן עומדת לשביעות רצונכם. ציור קיר טוב משרה אווירה נעימה ושלווה בחדר הילדים. ציורי קיר חדרי ילדים יכולים להוות פתרון מושלם ויצירתי בתחום עיצוב חדרי ילדים!

בבואנו לעצב חדרי ילדים יש לשמור על הפשטות השימושית ולזכור את הצרכים המשתנים עם הגיל. המראה המוגמר של חדרי הילדים צריך לשדר שמחה ורוגע תוך גירוי היצירתיות וציורהדמיון של הילד. רצוי לדאוג למקומות אכסון רבים שיסייעו לנו לשמור על חדר מרווח בלי הרבה בלגן בעיניים מאחר וידוע שחדר עמוס בפריטים וצעצועים הפזורים בכל פינותיו עלול לגרום לחוסר שקט נפשי אצל הילד. בקניית מוצרים לחדרי ילדים יש לחשוב על הפרקטיות, הנוחות ועל התחזוקה שדורש אותו רהיט או מוצר אחר. רצוי לדאוג לאלמנטים לא שבירים, לא מחלידים ונוחים לניקוי.

אנו מודעים לכך שצרכיהם של הילדים משתנים עם השנים וכך גם משתנים החדרים. חדרי ילדים מעוצבים כיום כך שיוכלו לגדול עם הילד ולהשתנות על פי צרכיו. לדוגמא: ניתן לרכוש היום מיטת תינוק המשולבת עם שידת החתלה שיכולה להפוך בשינוי מודולארי קל למיטת ילדים עם שידת לילה ושולחן כתיבה.פשוט, קל וזול כשחושבים על הטווח הרחוק.

ציור על קיר הוא עבודה למקצוענים. לאלה שמוכשרים לציור ואשר יודעים לעשות זאת תוך שימוש בצבעים ידידותיים לסביבה (בלתי רעילים) ובטכניקה מהירה, שתיתן את פרי היצירה במהירות ותגשים את החלום המצויר אחד לאחד.

לצייר על קיר היא אומנות. הציורים יכולים להתבצע באמצעות ספוג, מכחול, או בטכניקת אייר-בראש (air-brush). סביר שבמרבית ציור הקיר ישתמש האומן בכל הטכניקות יחד להשגת אפקט מרשים במיוחד.

רך ונעים- ילדים אוהבים להתגלגל, לזחול וסתם לשכב על הרצפה. לכן, כשחושבים על עיצוב חדרי ילדים חשוב להתייחס גם לרצפה. אפשר לשלב בחדר שטיחים, פרקט ואף רצפת PVC בשלל צבעים.

סדר בבלאגן- לילדים היום יש המון צעצועים, וחשוב לאחסן את כל הצעצועים על מנת שלא לטבוע בבלאגן. הוספה של קופסאות סגורות תורמות גם לעיצוב החדר וגם לשמירה על הסדר. ניתן להיעזר בקופסאות גם כיחידות בפני עצמן וגם כתומכות במדפים או כחלק משולחן הכתיבה.

בחדרו המוגן והבטוח יניח ילדנו את ניצני אישיותו על המצע שהכנו עבורו, הוא יחלום את החלומות שלו וישוטט לראשונה בשדות נפשו הצבעונית והמלאה חיים. הקולות, הריחות והצבעים שמקיפים אותו יהיו השערים דרכם יכנס בגאון אל שדות חלומותיו. הוא ילמד לראשונה להבחין בין טוב לרע, בין אמיתי למזויף ובין מזמין למאיים.


מאמרים אחרים בנושא:

אם אתם מחפשים עבודה מקצועית ואיכותית

חדר ילדים מהווה כיום את כרטיס הביקור של הילד

חדרי ילדים במחשבה לעתיד

ציורי קיר הם ציורים הנעשים על ידי בעלי מקצוע

ציור על עץ הוא מונח כללי שנועד לתאר מגוון רחב של רשמים ויזואליים בעלי טקסטורה שונה.

אופי הילד, גילו ותחביביו יכתיבו את נושא הציור.

צרו קשר עם צייר קיר עליו קיבלתם המלצות.

הצביעה של ציורי קיר ניעשת בטכניקה מיוחדת

עיצוב חדרי ילדים

פינות משחק – חדר ילדים הוא העולם של הילד

סדר בבלאגן- לילדים היום יש המון צעצועים, וחשוב לאחסן את כל הצעצועים על מנת שלא לטבוע בבלאגן

ציורי קיר – ציור הוא אחת הפעילויות האהובות על ילדים קטנים, בעיקר כשזה על הקיר